İzmir Baskılı Poşet

10 KG baskılı poşet üretimi yapan firma bulmakta zorlanabilirsiniz. Eser Baskı Merkezi olarak üretmiş olduğumuz baskılı mağaza poşetlerini İZMİR ili ve İlçelerine kargoyla ulaştırıyoruz. İzmir baskılı poşet isteyenler iletişim bölümümüzden bizlere ulaşabilirler.İzmir ‘de bir çok sektörde yüzlerce işletme sahipleri İzmir baskılı poşet tercih etmektedir. Görsel çalışmasının rahatlıkla uygulandığı baskılı poşetler uygun fiyat avantajlarıyla daha çok tercih edilmeye başlanmıştır.

İzmir Baskılı Poşet,İzmir Mağaza poşeti,İzmir el geçmeli poşet,İzmir Takviyeli poşet grupları ile çalışmaktayız. Baskılı poşetler reklam açısından size oldukça fazlasıyla geri dönüş sağlayacaktır.İzmir baskılı poşet ürünlerimiz f2 kalitesinde ve 16 mikron kalınlığında üretilmekte olup dayanıklı , uzun ömürlü, baskısı solmaz ve akmaz şekildedir.

İzmir Baskılı Poşet (yumuşak, dayanıklı ve parlak) Genellikle Giyim, Ayakkabı, Gsm Market, Kırtasiye , Teknik Servisler , Güvenlik Sistemleri, Perde ve Çeyiz mağazaları, Kozmetik Bijuteri, Sürücü Kursları, Yapı Denetimler, Oyuncak firmaları, Dersaneler, Kreşler vb gibi ürün satan veya kullananlar için ideal poşetlerdir.

Baskılı poşet fiyatları en uygun firmamıza ulaşmak için ;0(546) 432 17 17 – 0554 570 11 05 – 0(232) 237 77 77

İzmir Baskılı Poşet
İzmir Baskılı Poşet

Firmama ve Kendime ait Kargo Poşetleri

Eser Baskı Merkezi’nin markalaştığı bu alan ve markalaştırmayı düşündüğü yeni bir konuyu da ele alalım istedik;Sosyal medya ve internet ağı üzerinden satış yapan firmalar , ürünlerini müşterilerine göndermek için kargo şirketlerini kullanmakta ve onlara ait kargo poşetleri ile sevkiyat sağlamaktaydı.Müşterilerimizden Aldığımız yoğun talep üzerine,Kargo şirketlerinin kullandığı kargo poşetlerini kullanmak yerine Firmalarına ait logo ve bilgilere sahip kargo poşeti üretimine başladık. Bunun üzerine marka değeri taşıyan ve satılan ürünlerin potansiyelini arttırmak için firmalara özgü min 10 kg baskılı poşet F2 kalitesinde 16 Mikron kalınlığında Yırtılma ve açılma gibi sorunları asla barındırmayan kargo poşetlerini siz değerli müşterilerimize gönül rahatlığı ile kullanabilme imkanı sunmaktayız.

Kargo Poşet Ölçüleri

35×45 ve 40×50 cm ölçülerinde beyaz kargo poşeti üzerine ,firmanıza özel bilgilerin basılı olduğu kaliteli bir iş çıkarıyoruz.Sizlere sunduğumuz bu hizmetleri Türkiye’nin her noktasına kargo imkanı ile sizlere ulaştırıyoruz.

Kargo Poşet Ölçüleri
Kargo Poşet Ölçüleri

 

DAHA DETAYLI BİLGi İÇİN LÜTFEN ;
Tel & Fax : 0232 237 77 77
WhatsaAp : 0554 570 11 05 –   0546 432 17 17


(35 656 okunma)

Etiketler : İzmir Baskılı Poşet | İzmir Mağaza poşeti | İzmir el geçmeli poşet | İzmir Takviyeli poşet | baskılı poşet | baskılı poşet fiyatları |10 kg baskılı poşet

error: Content is protected !!
Baskılı Poşet Baskılı İmalatı Baskılı Fiyatları
Baskılı Poşet Baskılı İmalatı Baskılı Fiyatları
Baskılı Poşet Baskılı İmalatı Baskılı Fiyatları
10 Kg Baskılı Poşet 10 Kg Baskılı İmalatı 10 Kg Baskılı Fiyatları
Baskılı Poşet Mağaza Poşeti Baskılı Poşet Fiyatları